MÖBLER / Bord / Matbord 9048179
nr 904 8179
Matbord
på pelare, dia 132, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 18:25:15
29/7 15:07:39